O nas

„…Dziecko doskonale bawi się, ale ta zabawa jest dla niego prawdziwą nauką, bo uczy się „niechcący”, a zapamiętuje na zawsze”
 

PrzedszkoleNasze Przedszkole otacza dzieci troską i zapewnia opiekę. Jest miejscem radosnej zabawy i bezpiecznego poznawania świata. Zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój ułatwiający adaptację szkolną i osiąganie sukcesów w dorosłym życiu. Przedszkole „Truskawkowe Pole” jest naszą trzecią placówką przedszkolną. Kontynuujemy w niej pracę w oparciu o te same wartości, które przyświecają nam w pracy w naszych pozostałych przedszkolach, zachowująć przy tym najwyzsze standardy edukacji, nauki języka oraz wychowania fizycznego.

Przedszkole mieści się w przestronnym lokalu przy ul. Krypskiej 25. Dla dzieci przygotowane są kolorowe i słoneczne sale dydaktyczne, wyposażone w nowe mebelki i liczne pomoce. Dwie z sal mają bezpośrednie wyjście do własnego ogrodu o powierzchni 400 m2. Do naszego Przedszkola można zapisać dziecko już od 2,5 lat.

 

Dlaczego my?

Dlaczego nasze przedszkole

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek przedszkolnych (pierwsze przedszkole zostało założone w 1995 roku). Nasze przedszkole tworzą nie tylko ludzie z sercem na dłoni, ale przede wszystkim wykwalifikowaniu specjaliści. Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka oraz szanujemy indywidualne różnice. Dzieci mają również możliwość rozwijania swoich wszechstronnych pasji oraz zainteresowań na zajęciach dodatkowych.

Oferta edukacyjna

W naszym Przedszkolu realizujemy podstawę programową MEN z dnia 14.02.2017 r. W ramach programu dzieci uczestniczą w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych, rytmicznych, plastycznych, edukacji czytelniczej. W trosce o wszechstronny rozwój najmłodszych rozszerzyliśmy dodatkowo naszą ofertę o autorskie programy, m.in nauczania języka angielskiego oraz wychowania fizycznego

SZEROKI WACHLARZ ZAJĘĆ

Język angielski

prowadzony jest codziennie w każdej grupie przez wykwalifikowanego lektora metodą immersji językowej– zanurzenia w języku, która polega na prowadzeniu zajęć oraz komunikowaniu się na zajęciach wyłącznie w języku angielskim.

Gimnastyka

prowadzona przez wykwalifikowanego instruktora/trenera, zajęcia mają na celu stymulowanie rozwoju ruchowego, korygowanie wad postawy u dzieci, a także poprawę koordynacji ruchowej.

Szermierka

zajęcia nastawione na rozwój ruchowy, prowadzone przez trenerów/instruktorów z klubu sportowego Warszawianka. Podczas zajęć, dzieci nie tylko poznają dyscyplinę, ale uczą się także zasad obowiązujących w sporcie oraz poznają reguły sportowego zachowania.

Piłka nożna

zajęcia prowadzone we współpracy z jednym z warszawskich klubów sportowych, mające na celu doskonalenie koordynacji ruchowej jak i zaszczepienie zamiłowania do piłki nożnej. Obiecujący sportowcy znajdą swoje miejsce w szeregach klubowej drużyny piłkarskiej.

Art Club

zajęcia plastyczne oraz obcowanie ze sztuką, dzieci uczą się różnych technik plastycznych, dekoracji, operowania bryłą, fakturą i kolorem.

Bajkoterapia

terapia przez bajki, doskonała metoda relaksująca dla dzieci. Odpowiednio dobrane historie pomagają dzieciom się wyciszyć oraz pomagają w trudnych dla dziecka sytuacjach.

Story-time

czytanie bajek oraz książeczek w języku angielskim.

Taniec

Odpłatne zajęcia dodatkowe podczas których dzieci poznają wiele technik tanecznych i uczą się rozróżniać style. Zajęcia mają na celu poprawę sylwetki, koordynacji i wyczucia rytmu, ale przede wszystkim doskonałą zabawę.

Plan dnia